Folyamatautomatizálási gyakornok/ asszisztens

Munkakör leírása

Amivel várunk:
— Kihívásokkal teli munka egy fiatalos, motivált csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
— Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
— Versenyképes fizetés és juttatások

Főbb feladatok:
— Részvétel folyamatelemzési, fejlesztési és automatizálási munkákban;
— Részvétel Process Robotics jellegű munkákban (Point-to-Point Automation, Robotic Process Automation, Robotic Desktop Automation, Enhanced Process Automation stb.), automatizálási megoldások fejlesztése és tesztelése;
— Tapasztalt kollégák támogatása

Elvárások:
— Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok informatikai és közgazdasági területeken – a pozíció betöltésének nem feltétele az informatikai végzettség, azonban a megfelelő jelölt erős informatikai érdeklődéssel rendelkezik;
— Üzleti folyamatok ismerete;
— Erős analizáló és szintetizáló készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás;
— Pozitív, kommunikatív személyiség, elkötelezettség a tanulás és fejlődés irányában;
— Jó csapatjátékos;
— Magabiztos angol nyelvtudás;
— Programozási készségek előnyt jelentenek
Munkavégzés helye/Place of work: Budapest Hungary

Munkaidő

Teljes munkaidő

Lépj be az oldalra hogy jelentkezhess erre az állásajánlatra! Vagy, ha még nem regisztráltál akkor ide kattintva megteheted!