Gyakornok IT tanulmányokkal – Termomenedzsment, motortér szimulációs folyamat automatizálása

Munkakör leírása

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
A motortér szimuláció szekterületének feladata a teljes jármű hőmérséklet szempontjából kritikus területeinek ellenőrzése. A szakterület feladatai közé tartozik, hogy a motortérben zajló hő- és áramlástani folyamatokat felderíti, valamint a termikus szempontból kritikus alkatrészek védelmére javaslatot tesz.

Következő feladatok várnak Önre
A motortérbeli áramlásokkal kapcsolatos szimulációs mérnöki munka támogatása
Részvétel motortérbeli áramlások szimulációs folyamatainak automatizálásában

Ön az ideális jelölt, ha
Informatikai, villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy járműmérnöki tanulmányokat folytat, és aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
Legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban
Minimum 6 hónap gyakornoki időt vállalni tud
Középfokon beszél angolul
Alapszintű Linux ismeretekkel rendelkezik
Programozói ismeretei vannak (ideális esetben python)
Önálló munkavégzésre képes
Pontosság, precizitás, analitikus szemléletmód jellemzi, illetve jó a dokumentációs készsége

Amit kínálunk
Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.
Munkavégzés helye/Place of work: Györ Hungary

Munkaidő

Teljes munkaidő

Lépj be az oldalra hogy jelentkezhess erre az állásajánlatra! Vagy, ha még nem regisztráltál akkor ide kattintva megteheted!