Process Automation Developer (C#) - Digital Audit Center

Munkakör leírása

A KPMG könyvvizsgálati, adó- és üzleti tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó társaságok globális hálózata. Tagtársaságaink 152 országban működnek és több mint 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

Könyvvizsgálat/Digital Audit Center
KPMG úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat (big data) elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során. Magyarországon felállítottuk, és folyamatosan bővítjük a jelenleg 40 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC), amely számos automatizált audit tesztet és elemzést végez könyvvizsgálataink szerves részeként. A saját fejlesztésű automatizált digitális audit-eszközeink lehetővé teszik nagy volumenű adatállományok rövid idő alatt történő feldolgozását, melyek hagyományos módszerekkel nem elérhető eredményt hoznak. Ebbe a bővülő csapatunkba keresünk most új, lelkes kollégákat.

Amivel várunk:
— Fiatal, jókedvű, lendületes csapat, motiváló légkör
— Rugalmas, könnyen a tanulmányokhoz igazítható beosztás
— Hosszú távú lehetőség

Főbb feladatok:
— Részvétel a KPMG által végzett pénzügyi auditokban
— Részvétel az automatizálási projektekben (C# programozás)
— Tapasztalt kollégák támogatása az új munkafolyamatok tervezésében és kialakításában
— A DAC csapat hatékonyságának növelése automatizálási lehetőségek keresésével

Elvárások:
— C# fejlesztői tapasztalat
— Programozói ismeretek
— Érdeklődés az adatelemzési és könyvvizsgálati folyamatok iránt
— Pontosság, határozottság, rugalmasság, terhelhetőség
— Analitikus beállítódás, csapatjátékos személyiség
— Középfokú írásbeli angol nyelvtudás
— Erős MS Office Excel ismeretek

Előny:
— C# excel VSTO add-in ismeret
— MS SQL Serverrel kapcsolatos munkatapasztalat
Munkavégzés helye/Place of work: Budapest Hungary

Munkaidő

Teljes munkaidő

Lépj be az oldalra hogy jelentkezhess erre az állásajánlatra! Vagy, ha még nem regisztráltál akkor ide kattintva megteheted!