Software Testing Engineer - Digital Audit Center

Munkakör leírása

A KPMG Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. A KPMG-hálózat tagvállalatai 152 országban működnek és 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

KPMG úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat (big data) elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során. Magyarországon felállítottuk, és folyamatosan bővítjük a jelenleg 40 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC), amely számos automatizált audit tesztet és elemzést végez könyvvizsgálataink szerves részeként. A saját fejlesztésű automatizált digitális audit-eszközeink lehetővé teszik nagy volumenű adatállományok rövid idő alatt történő feldolgozását, melyek hagyományos módszerekkel nem elérhető eredményt hoznak. Ebbe a bővülő csapatunkba keresünk most új, lelkes kollégákat.

Amivel várunk:
— Fiatal, jókedvű, lendületes csapat, motiváló légkör
— Hosszú távú lehetőség

Főbb feladatok:
— Tapasztalt kollégák támogatása az új munkafolyamatok és programok tervezésében és kialakításában
— Részletes specifikáció készítése a programozók részére, üzleti igények feldolgozása
— A specifikáció alapján programok és workflow folyamatok manuális tesztelése
— A DAC csapat hatékonyságának növelése a folyamatok optimalizálásával

Elvárások:
— Érdeklődés az adatelemzési és könyvvizsgálati folyamatok iránt
— Pontosság, határozottság, rugalmasság, terhelhetőség
— Analitikus beállítódás, csapatjátékos személyiség
— Középfokú írásbeli angol nyelvtudás

Előny:
— Programozási tapasztalat
— MS SQL Serverrel kapcsolatos munkatapasztalat
— Programok tesztelésében szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye/Place of work: Budapest Hungary

Munkaidő

Teljes munkaidő

Lépj be az oldalra hogy jelentkezhess erre az állásajánlatra! Vagy, ha még nem regisztráltál akkor ide kattintva megteheted!